

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 3884
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07622
Ext.Price$0.07622
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07622 | $0.07622 |
| 10 | $0.06833 | $0.68330 |
| 50 | $0.06125 | $3.06250 |
| 100 | $0.05461 | $5.46100 |
| 500 | $0.04869 | $24.34500 |
| 1000 | $0.04247 | $42.47000 |
| 3000 | $0.03704 | $111.12000 |
| 5000 | $0.03479 | $173.95000 |
